Наглядова рада АТ «Українські розподільні мережі» в рамках роботи Комітету з питань аудиту завершила цикл робочих зустрічей з менеджментом операторів систем розподілу, державні пакети акцій яких перебувають в управлінні товариства.
Під час зустрічей було проаналізовано:
-фінансово-господарські результати діяльності ОСР,
-виконання виробничих та інвестиційних програм,
-фінансову стійкість підприємств,
-ключові операційні та регуляторні виклики,
-стан підготовки до осінньо-зимового періоду 2026/2027 років.
Окрему увагу Наглядова рада приділила питанням надійності електропостачання в умовах воєнних ризиків. Зокрема, обговорено хід ремонтної кампанії, формування аварійного резерву, готовність спецтехніки, персоналу та критичної інфраструктури до проходження зимового періоду.
За результатами зустрічей члени Наглядової ради відзначили значний потенціал розвитку як АТ «УРМ», так і операторів систем розподілу, що перебувають в управлінні товариства.
«Ми бачимо значний потенціал розвитку УРМ та державних операторів систем розподілу – як у частині підвищення операційної ефективності, так і в модернізації мереж, посиленні корпоративного управління та створенні передумов для майбутнього залучення інвестицій.
Пріоритетом залишається забезпечення надійного електропостачання, стійкості енергосистеми та якісної підготовки до осінньо-зимового періоду», – зазначив Голова Наглядової ради АТ «УРМ» Ярослав Диковицький.
У Наглядовій раді наголосили, що системний формат взаємодії з операторами систем розподілу дозволяє своєчасно оцінювати ризики, формувати єдині підходи до управління, підвищувати прозорість процесів та посилювати контроль за реалізацією виробничих та інвестиційних програм.
До складу АТ «Українські розподільчі мережі» входять державні пакети акцій:
* АТ «Миколаївобленерго»,
* АТ «Хмельницькобленерго»,
* АТ «Харківобленерго»,
* АТ «Запоріжжяобленерго»,
* АТ «Тернопільобленерго»,
* АТ «Черкасиобленерго»,
а також частки:
* 25% АТ «ДТЕК Одеські електромережі»,
* 25% АТ «Сумиобленерго».
