Дводенний семінар щодо автоматизації та оптимізації бізнес-процесів в енергетичній сфері зібрав представників державних Операторів системи розподілу (ОСР) на Хмельниччині.
Серед учасників фахівці за технічним напрямком та з інформаційних технологій ПАТ “Черкасиобленерго” ВАТ “Тернопільобленерго” Харківобленерго ПАТ “Запоріжжяобленерго” Миколаївобленерго та АТ “Хмельницькобленерго” В.о. […]










