УКРАЇНСЬКІ РОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ МІЖНАРОДНОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО АГЕНТСТВА
03-04 серпня у Парижі відбувся семінар на тему “Розширення можливостей України: гнучкість і безпека для сталого майбутнього”. До обговорення були залучені українські […]










